Clicks-Bucks Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Molim neku tabelu

2 posters

Go down

Molim neku tabelu Empty Molim neku tabelu

Post  Cedadimic1990 Tue Apr 23, 2013 1:24 pm

Da bi se ljudi lakše snašli sa novim "Rules for payout" bilo bi poželjno postaviti neku tabelu podeljenu po membership-u i primerima na koliko uloženu sumu se može vaditi novac. Question
Evo primera pa me vi ispravite:
Ja sam Elite membership,pa računamo sa 140% na uloženu sumu.
PRIMER:
U "add funds" uplatim naprimer: 5$ (od 5$ 140% je 7$) dakle,mogu vaditi 12$ ? Jel dobra računica?

Bolje bi bilo da vratite da se može sa "acount balance" preneti željena suma u "purchase balance",pa tako igrati.Ovako nema neke zarade.
Zašto? Ako "šetate" sa uplatama i isplatama preko platnog procesora izgubićete dosta sa njihovim "fees" (takse) prilikom uplata i isplata!
Najviše na payzi.
Neznam još koliko je kod paypal,jer još nije za Srbiju uvedena opcija kod Paypal-a za primanje novca na taj račun.Samo kupovina i plaćanje,a uskoro se treba i aktivirati i da se prima novac. (Ukoliko još verujemo političarima Razz )
Odmah bežim na paypal Laughing

Cedadimic1990

Posts : 11
Join date : 2013-03-04

Back to top Go down

Molim neku tabelu Empty Re: Molim neku tabelu

Post  gagi Sat Apr 27, 2013 10:13 pm

Skroz pogresna racunica,i ne moze da se vrati prenos na purchase balance sa accounta jer onda sistem nema svrhu da postoji. I kao sto si postavio primer,5x140% = 7 sto znaci da samo 7 mozes povuci da isplatis.

gagi

Posts : 33
Join date : 2012-12-17

Back to top Go down

Molim neku tabelu Empty Re: Molim neku tabelu

Post  Cedadimic1990 Sun Apr 28, 2013 5:03 pm

Pa, u neku ruku sam i tako mislio,u svakom slucaju Hvala na odgovoru.Kasnije sam video i poruku Admina preko "message center ".
Pozzz Smile

Cedadimic1990

Posts : 11
Join date : 2013-03-04

Back to top Go down

Molim neku tabelu Empty Re: Molim neku tabelu

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum